Dobra strona warsztatu

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Zapraszamy do współpracy!

  • Chcesz zapoznać się z naszą ofertą?
  • Chcesz poznać gamę produktów olejowych Castrol?
  • Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży firmy Castrol

1. Tomasz Olbromski 601 879 086 tomasz.olbromski@castrol.com
2. Kamil Suchy 601 954 354 kamil.suchy@castrol.com
3. Karol Chlebowski 609 126 350 karol.chlebowski@castrol.com
4. Arkadiusz Suchocki 601 200 816 arkadiusz.suchocki@castrol.com
5. Marcin Barański 693 694 641 marcin.baranski@castrol.com
6. Katarzyna Warych 601 954 032 katarzyna.warych@castrol.com
7. Łukasz Lipski 695 205 853 lukasz.lipski@castrol.com
8. Paweł Stochelski 601 957 406 pawel.stochelski@castrol.com
9. Mariusz Pitala 601 957 551 mariusz.pitala@castrol.com
10. Andrzej Jamrozik 601 950 216 andrzej.jamrozik@castrol.com

Strona Warsztat Castrol wykorzystuje pliki cookies w celu poprawy efektywności jej działania. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w dowolnym momencie, w przeciwnym razie uznajemy, że wyrażają Państwo zgodę by kontynuować przeglądanie treści. Więcej informacji na temat działania plików cookies znajdziecie Państwo w Polityce prywatności pod linkiem na dole strony. x